Чому нас обрали вже більше ніж 500 компаній?
Безпека
2019 року компанія Еліт-Таксі визнана кращою в рейтингу безпеки та якості надання послуг таксі за результатами моніторингу Українського інституту аналізу та менеджменту політики (УІАМП) серед більше ніж 25 компаній, що брали участь в дослідженні.*
Контроль над поїздками
Завдяки багаторічному досвіду роботи ми пропонуємо нашим клієнтам декілька зручних варіантів контролю поїздок, що унеможливлює використання послуг сторонніми людьми поза межами вашої компанії, чи тим співробітникам, для кого ця можливість відсутня.
Повний пакет документів
Користуючись нашими послугами, ви щомісяця отримуєте від нас повний пакет всіх необхідних документів. Всю поточну інформацію про ваші витрати та деталізацію замовлень ви можете завжди отримати в особистому кабінеті корпоративного клієнта.
Комфорт
До вашого вибору ми пропонуємо автомобілі в сегменті Стандарт, Бізнес та Преміум класу. Також, для зручності наших клієнтів, автомобілі обладнанні POS-терміналами з безконтактною технологією PayPass
Легальність
Всі водії Служби Еліт-Таксі працюють легально, мають чинну ліцензію на надання послуг з перевезення пасажирів на таксі в Києві, а авто обладнанні всіма необхідними засобами контролю, згідно чинного законодавства України.
Надійність
Всі автомобілі нашої Служби проходять обов’язковий щорічний контроль на сертифікованих станціях технічного огляду, мають справні подушки та паски безпеки.
Страхування
Всі автомобілі мають обов’язковий пакет страхування, а саме: договір страхування водія, пасажирів відповідно до кількості пасажиромісць в цьому транспорті, та обов’язковий поліс ОСЦПВ для автомобіля таксі Києва.
Імідж
Ми піклуємося про імідж нашого клієнта, тому всі машини мають відповідний вигляд. До роботи ми залучаємо автівки японських і європейських автовиробників, не старші 10 років, які додатково регулярно проходять перевірку внутрішнього і зовнішнього стану згідно нашим критеріям якості.
Якість
Користуючись нашими послугами, ви можете бути впевненими в тому, що усі наші водії – не тільки професіонали, але і адекватні, ввічливі люди, які добре знають Київ, адже щоб співпрацювати з нами вони проходять ретельну внутрішню перевірку.
Вже користуються нашими послугами
Еліт-Таксі корпоративним клієнтам по безготівковому розрахунку
Чому це вигідно?
Компанія Еліт-Таксі однією із перших розробила та впровадила послугу корпоративного таксі на ринку Києва. За понад 10 років роботи в сегменті надання послуг корпоративного таксі, ми змогли створити зручну і надійну схему співпраці з нашими бізнес клієнтами, ефективність якої визнали більше ніж 500 компаній, які протягом багатьох років є нашими постійними клієнтами. Корпоративне таксі від Службі Еліт-Таксі дозволяє вам оптимізувати та значно знизити свої витрати. Які переваги ви отримуєте співпрацюючи з нами?
  • Більше не потрібно тримати та обслуговувати власний автопарк.
  • Скорочення витрат на зарплатню власним водіям.
  • Не потрібно постійно рахувати амортизацію і витрати на паливо.
  • Відсутність необхідності планувати логістику.
  • Суттєве зменшення навантаження на бухгалтерію.
Натомість, співпрацюючи з нами, ви отримуєте дійсно якісній рівень послуг, перевірені часом та кількістю постійних клієнтів, маєте змогу суттєво оптимізувати свої витрати та навантаження на власну бухгалтерію. Виникли сумніви? Зверніться до нас!
Наші можливості
Зручність
Наша компанія надає можливість вашим співробітникам зручно та безпечно пересуватися містом, що прискорить всі бізнес процеси вашої компанії.
Зустріч гостей
Наші водії зустрінуть ваших ділових партнерів або гостей компанії в аеропорту чи на залізничному вокзалі та вчасно доставлять за вказаною адресою.
Доставка документів
Багато компаній користуються послугами нашої Служби в якості термінової та надійної доставки документів чи інших важливих відправлень.
Мінівени та мікроавтобуси
В нашій компанії для замовлення доступні не тільки легкові автомобілі, а і зручні мінівени та мікроавтобуси**, щоб забезпечити комфортне та зручне переміщення великої кількості людей.
Зустріч закордонних партнерів
У нас ви можете замовити автомобілі Преміум класу певних марок з англомовним водієм для зустрічі закордонних ділових партнерів.
Автопілот
Якщо ви керуєте власним авто, але у вас виникла термінова ділова зустріч, ви можете скористатися послугою автопілот, за допомогою якої ви та ваше авто безпечно і зручно буде доставлене в необхідне місце.
Можливості електронного кабінету корпоративного клієнта:
Повний контроль за всіма замовленнями компанії
Інформація про залишок на балансі компанії в реальному часі
Швидке створення звіту по поїздках за обраний проміжок часу
Зручне формування рахунку на передплату
Щомісячний звіт по витратах на поїздки (на e-mail та в паперовому варіанті з печаткою та підписом), а саме:
  • У форматі Excel: звіт по поїздках із зазначенням дати, часу замовлення, номера телефону, з якого було зроблено замовлення, ПІБ замовника та пасажира, маршрут, примітки по замовленню, тариф (не є бухгалтерською документацією).
  • Акт виконаних робіт на загальну суму поїздок.
  • Акт звірки взаєморозрахунків.
Залишились питання?
Завжди готові відповісти на ваші запитання
Менеджери по роботі з корпоративними клієнтами
Орлова Лариса
Шестакова Наталія
Пільганчук Олеся
* https://uiamp.org.ua/uk/node/11813

** бажано замовляти мікроавтобуси заздалегідь